top of page

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

 • Jak dlouho trvá ušití podvazku?
  Během zimy jsme nezahálely a našily jsme podvazky do skladových zásob. Vaši objednávku tak dokážeme odeslat nejpozději do 2 pracovních dní.
 • Jak dlouho potrvá než balíček dorazí?
  Podvazky zasíláme přes službu České pošty. Balíček k Vám dorazí doporučeně a jeho doručení od data odeslání může trvat 2-3 pracovní dny. Hned jak balíček odešleme, dorazí Vám do emailů sledovací číslo zásilky. Chystáme se na eshop doplnit další doručovatele jako je GLS a Zásilkovna, ale ještě chvilku to potrvá.
 • Potřebuji podvazek okamžitě
  Stát se to samozřejmě může. Přes veškerou organizaci jste zapomněla na koupi podvazku a potřebujete ho hned a nejpozději ihned? Nemusíte mít strach, zachráníme Vás. Stačí nám napsat na email info@necodarovaneho.com nebo zavolat na telefonní číslo 607 790 843. Potvrdíme Vám, zda odeslání podvazku stihneme a domluvíme se na nejbližším možném termínu dodání.
 • Je možné podvazek vrátit nebo vyměnit?
  Vrácení nebo výměna bohužel není možná. Svatební podvazek je považován za intimní předmět, něco jako spodní prádlo. Nechceme však aby nevěsta byla nešťastná. Pokud máte nějaké dotazy, obavy nebo se jen chcete poradit před zadáním objednávky, pošlete nám e-mail na adresu info@necodarovaneho.com. ​ Více se můžete dočíst v našich obchodních podmínkách.
 • Jak zjistím správnou velikost podvazku?
  Podvazky šijeme ve dvou velikostech: S-M 40 - 65 cm M-L 50 - 70 cm První údaj uvádí velikost podvazku v klidu, druhý pak maximální velikost podvazku po roztažení. Jeho šířka je 8 cm. Abyste trefila tu správnou, doporučujeme změřit obvod stehna nevěsty. Pokud se jedná o dárek, chápeme že je to trochu složitější. V tom případě Vám nezbývá nic jiného než velikost odhadnout podle konfekční velikosti nevěsty. Ale nemusíte mít strach. Podvazek je na gumičce a tedy jeho velikost se dá regulovat.
bottom of page