Vaše časté dotazy

Jak dlouho trvá ušití podvazku?

Doba ušití podvazku se liší od náročnosti jeho zdobení. Standardní doba je 5 - 10 pracovních dní. Umíme však zázraky a vždy se snažíme podvazek ušít v co nejkratší době, aby byl brzo u vás.

Jak dlouho potrvá než balíček dorazí?

Podvazky zasíláme přes službu České pošty. Balíček k Vám dorazí doporučeně a jeho doručení od data odeslání může trvat až 7 pracovních dní.

 

Potřebuji podvazek okamžitě

Stát se to samozřejmě může. Přes veškerou organizaci jste zapomněla na koupi podvazku a potřebujete ho hned a nejpozději ihned? Nemusíte mít strach, zachráníme Vás. Stačí nám napsat na email info@necodarovaneho.com.

Je podvazek nějak zabalený?

Ano, součástí je dárkové balení. Tedy podvazek je připravený rovnou k darování nevěstě. Podvazek je zabalený v dárkové bílé krabičce s  naším logem. Aby byl dárek dokonalý, vkládáme v případě Vašeho zájmu do krabičky i ručně napsaný osobní vzkaz.

Co je napsané na vzkazu v krabičce?

K Vámi vybranému podvazku si můžete za symbolickou částku objednat i ručně psaný vzkaz pro nevěstu. Ten napíšeme a za Vás do krabičky vložíme.

Je možné podvazek vrátit nebo vyměnit?

Vrácení nebo výměna bohužel není možná. Svatební podvazek je považován za intimní předmět, něco jako spodní prádlo.  Nechceme však aby nevěsta byla nešťastná. Pokud máte nějaké dotazy, obavy nebo se jen chcete poradit před zadáním objednávky, pošlete nám e-mail na adresu info@necodarovaneho.com.

V případě, že Vám dorazí podvazek poškozený, využijte prosím našeho formuláře pro uplatnění reklamace. Děkujeme

Jak zjistím správnou velikost podvazku?

Podvazky šijeme ve třech velikostech

S 40 - 60 cm

M 45 - 65 cm

L 50 - 70 cm

První údaj uvádí velikost podvazku v klidu, druhý pak maximální velikost podvazku po roztažení.

Abyste trefila tu správnou, doporučujeme změřit obvod stehna nevěsty. Pokud se jedná o dárek, chápeme že je to trochu složitější. V tom případě Vám nezbývá nic jiného než velikost odhadnout podle konfekční velikosti nevěsty. Ale nemusíte mít strach. Podvazek je na gumičce a tedy jeho velikost se dá regulovat.